IGTV

Ücretsiz Eğlence Uygulamaları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32,25 MB
  • Version 51.0.0.21.85
  • Dil Türkçe
  • Firma Instagram, Inc.
İnstagrama 1 saat uzunluğa kadar video yükleyebilir ve bundan para kazanabilirsiniz.

 IGTV, Instagram'da 10 dakika ile 1 saate kadar uzun videolar yükleyebilir ve bunlardan para kazanabilirsiniz.

 Videoları YouTube'daki videoların aksine tam ekran ve sadece dikey şekilde yükleyebilir ve eğlenceli videoları keyifle izleyebilirsiniz.Uygulamanın hitap ettiği kesim ise biraz farklı.

 IGTV uygulaması video içerik üreticilerine,fenomenlere,dünyaca ünlü markalara veya YouTuber'lara hitap ediyor. Instagram'da video izlemeyi sevenlerin de kullanabileceği uygulama,Instagram Direct gibi bağımsızdır.Bu da demek oluyor ki IGTV'ye bağımsız bir giriş yapabilirsiniz.Ayrıca şu an için reklamların olmadığın da belirtmem gerek.

 IGTV yani Instagram TV, Instagram'dan video yükleyenlerin aslında daha çok kullanacağı bir uygulama.Kişisel hesaspta 10 dakika,dünyaca ünlü markalara veya tanınmış kişilere göre bu süre en fazla 1 saate kadar çıkabiliyor.Özet geçecek olursam IGTV ne kadar çok takipçiye sahipseniz size o kadar video süresi fırsatı sunuyor.

 Dikey ekranda video izleyebileceğiniz bu uygulamada,ekranın yan kısımları siyah olmuyor.Ana akışı kullanıcının takip ettiği hesaplardan gelen videolar oluşturuyor.

 Videolara dilediğiniz gibi yorum bırakabilir,beğenebilir ve Direct'te paylaşabilmeniz mümkün.Unutmadan şunu de eklemek istiyorum.Bu platformdan video paylaşanlar tıpkı YouTube'daki gibi gelir,kazanç sağlayabilecekler.

IGTV indir
DİĞER SÜRÜMLER